Welkom op Noordlaren.eu

Steun de ideeën van Noordlaren en laat jouw voorkeuren horen in het belang van ons dorp

Steun de ideeën van Noordlaren en laat jouw voorkeuren horen in het belang van ons dorp

Op de site https://stemvan.groningen.nl staan verscheidene ideeën om Noordlaren een nog beter dorp te maken dan het als is. Steun deze ideeën! Elke stem telt! Ook de jouwe!

Dé plek waar jij meebeslist, in gesprek gaat en ideeën deelt over onderwerpen die jij belangrijk vindt. Actueel: Woon je in Haren, Glimmen, Onnen of Noordlaren? Steun vanaf 28 september ideeën voor een betere leefomgeving!

De steuncampagne is om te kijken hoe inwoners van het gebied over elkaars ideeën denken. De ideeën met de meeste steun worden door de gemeente gecontroleerd op juridische en financiële haalbaarheid. De ideeën die het meest gesteund zijn én aan de wettelijke en financiële haalbaardheids-eisen voldoen, gaan door naar de stemronde.

Bekijk alle ideeën voor het gebied Haren, Onnen, Noordlaren en Glimmen. U kunt uw steun uitbrengen voor ideeën waar u het meest enthousiast over bent door te klikken op de rode knop genaamd ‘steunen’ aan de rechterzijde van ieder idee.

Meld je aan op de site https://stemvan.groningen.nl en laat jouw voorkeuren horen!

Praat mee over dit bericht via Facebook